O nas

Dzień dobry.

Mam na imię Ewa. Jest mi bardzo miło, że zaciekawiłaś się porobionymi produktami.

Marka Porobione istnieje od 2019 roku, ale na drutach nauczyłam się robić w szkole podstawowej, kiedy na zaliczenie przedmiotu ZPT trzeba było wykonać szalik.

Wszystkie rzeczy wystawione w sklepie są wykonane przeze mnie ręcznie lub (w mniejszości) zaprojektowane przeze mnie i „wydziergane” w zaprzyjaźnionej, rodzinnej dziewiarni.

Włókna użyte w porobionych wyrobach są wyłącznie pochodzenia naturalnego, z wyjątkiem skarpetek (włóczki skarpetkowe zwierają domieszkę poliamidu, który chroni je przed przetarciami).

Wierzę w to, że zmieniając własne zachowania możemy wyrobić nawyki, które przyczynią się do ograniczenia zanieczyszczenia środowiska w naszym najbliższym otoczeniu. Ubrania z włókien naturalnych lepiej się noszą, mają właściwości termoregulacyjne i są po prostu zdrowsze. Staram się pamiętać, że to właśnie natura dostarcza tego co dla nas najlepsze.

#kupujodpowiedzialnie

Na co dzień pracuję w korporacji, a w wolnym czasie lubię podróżować, tańczyć, jeździć na snowboardzie i pielęgnować ogród. Jestem szczęśliwą mamą i właścicielką 3 psów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.